top of page

OFERTA - FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia

Terapia powięziowa

Terapia mięśniowo - powięziowa pomaga rozwiązać problem z bólem w stawach, mięśniach, ból pleców i inne. Terapii często podlega całe ciało, nie tylko miejsce bólu, co często pozwala rozwiązać problem pacjenta na długi czas. Terapia połączona z odpowiednim treningiem zapewnia sprawność organizmu.

CZAS TRWANIA: 50 min

CENA:  160 PLN

masaż sportowy na nodze

Masaż sportowy

Usługa skierowana dla osób które chcą rozmasować określoną okolicę po długim wyczerpującym treningu, bądź przygotować się do zbliżającego się startu w zawodach. W zależności od potrzeby masaż może być wykonywany z dość dużą siłą masażysty.

CZAS TRWANIA: 50 min

CENA: 160 PLN

Masaż pleców

Masaż klasyczny

Jeśli czujesz że Twoje mięśnie pleców i karku są spięte, potrzebujesz rozluźnienia konkretnej okolicy lub całego ciała to masaż klasyczny będzie dobrym wyborem. Masaż w zależności od potrzeby może być wykonywany delikatnie lub z umiarkowaną siłą.

CZAS TRWANIA: 50 min

CENA: 160 PLN

Terapeuta fizycznego

Rehabilitacja ruchowa

Aktywność ruchowa to docelowy punkt osiągnięcia zdrowia po wypadku, kontuzji, czy innych sytuacjach w których występuje pogorszenie sprawności. W zależności od Twoich potrzeb rehabilitacja będzie nastawiona na przywrócenie podstawowych czynności ruchowych lub przywrócenie pełnej sprawności i profilaktykę przed ponownym wystąpieniem dolegliwości.

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA: od 160 PLN

bottom of page