top of page

OPINIE NA TEMAT WSPÓŁPRACY

BASIA, 32 lata

Z usług Wojtka korzystałam już kilkakrotnie, zarówno z treningów personalnych jak i fizjoterapii. Wojtek to świetny specjalista, który zna się na swojej robocie. Do każdego podopiecznego podchodzi w indywidualny sposób, aby najlepiej dobrać plan treningowy i uzyskać pożądane efekty. Na treningi z Wojtkiem przychodzi się z przyjemnością, a do tego atmosfera gdzie prowadzi zajęcia jest rewelacyjna:) Jeżeli szukasz sprawdzonego trenera personalnego to już nie szukaj :)

KLAUDIA, 29 lat

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i duża wiedza merytoryczna. Na pewno skorzystam kolejny raz!

PATRYK, 45 lat

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Duża wiedza, zaangażowanie, korygowanie błędów podczas treningu, jasny przekaz ćwiczeń i wytłumaczenie dlaczego, po co to robimy. Nie dość, ze praca z Wojciechem to czysta przyjemność na treningach to jeszcze pomógł mi z problemem bólu łopatki jak na fizjoterapeutę przystało. Zastosował techniki z którymi nigdy nie miałem okazji się spotkać. Bardzo polecam.

NATALIA, 37 lat

Profesjonalna i konkretna obsługa. Plecy są wdzięczne. Polecam ;)

KAROLINA, 23 lata

Do Wojtka trafiłam z polecenia znajomego. Pierwszy raz przyszłam z bólem pleców, który odczuwalam cały czas, raz mocniej raz lżej. Po wizycie było dużo lepiej ale za jakiś miesiąc - dwa problem wrócił. Wtedy Wojtek wytłumaczył mi skąd u mnie bierze się ból pleców (zła postawa) i co mam robić żeby pozbyć się go w przyszłości - zalecił kilka prostych ćwiczeń. Generalnie pomógł mi bardzo, bo ból pleców odczuwalam codziennie, teraz nie odczuwam w ogóle!!

MONIKA, 29 lat

Profesjonalista! Zgłosiłam się do Pana Wojciecha bo musiałam się trochę "naprawić". Po pierwsze to jestem zachwycona atmosferą, Pan Wojciech to bardzo sympatyczny człowiek (czułam się jakbyśmy się znali od lat), wszystko mi wytłumaczył co mogło być przyczyną dyskomfortu, który odczuwałam. Z czystym sumieniem polecam! Ogromna wiedza i praca z pasją.

Kasia, 50 lat

Jestem pod wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Wojtka Rokity. Widać, że na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę uzyskana na studiach fizjoterapii . Posiada intuicje, tak potrzebną w tym zawodzie . Korzystałam zarówno z zabiegów fizjoterapii jak i treningów. Wojtek "opiekuje się moim kręgosłupem", dopasowuje plan treningów do moich możliwości zdrowotnych, służy radą i pomocą również w zakresie zdrowego stylu życia i diety. Potrafi zmobilizować do pracy, a treningi odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Ma do tego duże pokłady cierpliwości, radzi sobie doskonale również z takimi leniuchami jak ja, co jest nie lada wyzwaniem. Polecam gorąco. Katarzyna

Małgosia, 54 lata

Super atmosfera, fajne podejście. Polecam serdecznie

Iza, 32 lata

Z Wojtkiem współpracuję już dłuższy czas. Przyszłam, bo miałam problem z bólami kręgosłupa lędźwiowego i okolicą karku. Poprawa mojej postawy ciała, wzmocnienie brzucha i ogólnie całego ciała pozwoliły zapomnieć o problemach. Polecam treningi z Wojciechem 🙂

BOLESŁAW, 36 lat

Mega 'profeska', zaczynamy dłuższą współpracę!

Emilka, 25 lat

Przyszłam do Pana Wojtka z problemem w odcinku lędźwiowym. Po wykonaniu kilku testów okazało się, że wystarczy zwykły masaż rozluźniający. Problem został rozwiązany, polecam :)

JAREK, 42 lat

Wojtek już nie poraz pierwszy udowodnił , że potrafi znaleźć stany zapalne i punkty na ciele wymagające większego poświęcenia czasu. Zdecydowanie pomaga utrzymać ciało w zdrowej i silnej kondycji fizycznej a przy tym skupia się na dążeniu do celu! Polecam 👍👍👍

Paweł, 38 lat

Skorzystałem z programu " uzdrowienie siebie " ponieważ od jakiegoś czasu, męczyłem się z problemami w nogach. Po wymianie informacji dostałem, konkretne morze przyczyn oraz złych postępowań w moim codziennym życiu, które uniemożliwiają mi prowadzenie zdrowego trybu życia. Widać, że swoje spostrzeżenia pan Wojtek opiera na swoim doświadczeniu oraz wstępnych kontrolach mojego ciała, by znaleźć problem jaki mi doskwierał. Fachowe i miłe podejście do tematu. Na początku było dużo stresu, ale po pierwszej wizycie wszystko minęło, ponieważ profesjonalizm pana Wojtka, przekłada się na dobre samopoczucie w gabinecie. Dzisiaj systematycznie stosując zalecenia i ćwiczenia pana Wojtka czuje poprawę. Każdy z nas powinien znaleźć odpowiedniego dla siebie fizjoterapeutę - ja już nie muszę szukać, bo wiem że jestem w dobrych rękach. Dziękuję.

Anita, 30 lat

Najlepszy trener którego w życiu spotkałam! Miła atmosfera, polecam z całego serca🙂

Magdalena, 28 lat

Nie było to nasze pierwsze spotkanie. Treningi Wojtka są przemyślane, dostosowane do moich możliwości. W połączeniu z dieta dają bardzo fajne efekty. Jeśli chodzi o fizjoterapie- bo też zdarzało mi się 'popsuć' podczas wykonywania mojej dość specyficznej pracy- to pomoc zawsze była skuteczna. A wszystko w miłej atmosferze i zawsze z uśmiechem na twarzy także polecam serdecznie! 

bottom of page