top of page

OFERTA TRENINGOWA

man-about-to-lift-barbell-2261477_edited

Zajęcia indywidualne

Trening personalny dostosowany do Twojego celu. Trening siłowy/funkcjonalny/zdrowotny. Podczas zajęć poprawisz siłę, sylwetkę i przywrócisz sprawność swojego ciała. Nauczę Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Poznasz nowe lub inne formy i metody treningowe, które pozwolą aby Twoje ciało rozwijało się jeszcze szybciej!

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA:  od 160 PLN

Pacjentka

Konsultacja + PLAN

Usługa skierowana dla osób które chcą ćwiczyć w domowym zaciszu, w przemyślany usystematyzowany sposób, dający wymierne efekty. Konsultacja odbywa się stacjonarnie, po to by określić i wskazać Ci elementy do poprawy i sprawdzić technikę wykonywania ćwiczeń. Plan dostajesz na maila, zazwyczaj jest on ułożony na 4-6 tygodni. 

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA: 400 PLN

Vinyasa Yoga

Zwiększaj zdrowie

Zdrowy kręgosłup, zwiększanie wydolności, przywrócenie właściwych zakresów ruchu, leczenie bolących kolan, bioder, łokci, itp., ćwiczenia oddechowe, redukcja stresów i wszystko to, co potrzebne jest Tobie aby wrócić do pełnej sprawności lub przez co uzyskasz polepszenie komfortu życia.

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA: od 160 PLN

man-about-to-lift-barbell-2261477_edited

Trening dla dwojga

Trening personalny dostosowany do Waszego celu. Trening siłowy/funkcjonalny/zdrowotny. Podczas zajęć poprawicie siłę, sylwetkę i sprawność swojego ciała. Nauczę Was poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Poznacie nowe lub inne formy i metody treningowe, które pozwolą aby Wasze ciało rozwijało się jeszcze szybciej!

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA:  od 260 PLN

bottom of page