OFERTA TRENINGOWA

Zajęcia indywidualne

Trening personalny dostosowany do Twojego celu. Trening siłowy/funkcjonalny/zdrowotny. Podczas zajęć poprawisz siłę, sylwetkę i przywrócisz sprawność swojego ciała. Nauczę Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Poznasz nowe lub inne formy i metody treningowe, które pozwolą aby Twoje ciało rozwijało się jeszcze szybciej!

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA:  od 120 PLN

 

Konsultacja + PLAN

Usługa skierowana dla osób które chcą ćwiczyć w domowym zaciszu, w przemyślany usystematyzowany sposób, dający wymierne efekty. Konsultacja odbywa się stacjonarnie, po to by określić i wskazać Ci elementy do poprawy i sprawdzić technikę wykonywania ćwiczeń. Plan dostajesz na maila, zazwyczaj jest on ułożony na 4-6 tygodni. 

CZAS TRWANIA: 90 min

CENA: 250 PLN

 

Zwiększaj zdrowie

Zdrowy kręgosłup, zwiększanie wydolności, przywrócenie właściwych zakresów ruchu, leczenie bolących kolan, bioder, łokci, itp., ćwiczenia oddechowe, redukcja stresów i wszystko to, co potrzebne jest Tobie aby wrócić do pełnej sprawności lub przez co uzyskasz polepszenie komfortu życia.

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA: od 120 PLN

Trening dla dwojga

Trening personalny dostosowany do Waszego celu. Trening siłowy/funkcjonalny/zdrowotny. Podczas zajęć poprawicie siłę, sylwetkę i sprawność swojego ciała. Nauczę Was poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Poznacie nowe lub inne formy i metody treningowe, które pozwolą aby Wasze ciało rozwijało się jeszcze szybciej!

CZAS TRWANIA: 60 min

CENA:  od 150 PLN

 

Treningi personalne

Fizjoterapia

Nektarowa 11, Ołtaszyn

52-210 Wrocław

Email: fizjowojtas@gmail.com

Tel: 727-928-754

Godziny otwarcia:

Pon- Pt: 8 - 22 

​​Sobota: 8 - 12​

Niedziela: Zamknięte

Krynicka 37, GAJ

50-555 Wrocław

Email: fizjowojtas@gmail.com

Tel: 727-928-754

FORMULARZ KONTAKTOWY:

© 2020 Fizjotrener Wojciech Rokita. Strona stworzona przy użyciu Wix.com